اتریوم erc20

توکن ERC20 چیست و چگونه کار می‌کند؟ - توکن ERC20 ارز دیجیتالی است که روی بلاک چین اتریوم با استفاده از قابلیت قراردادهای هوشمند ساخته می شود. ادامه مطلب >>
عملکردها و سیگنال های ERC20 چیست ؟ - امروزه بسیاری از سرمایه‌گذارن هنگام خرید توکن‌ های یک شرکت نوپا با اصطلاح ERC20 در بستر اتریوم مواجه می‌شوند، سوالی که پیش می‌آید این است که ERC20 چیست ؟ اتریوم یک ارز دیجیتال مشهور بر اساس فناوری بلاک چین است که بر پایه استفاده از توکن‌هایی که خریده، فروخته یا… به خواندن ادامه دهیدERC20 چیست و در بستر اتریوم چه معنایی دارد؟
خلاصه‌ای کوتاه از توکن های اتریومی - از استاندارد توکن ERC20 برای ساخت قراردادهای هوشمند روی بلاک چین اتریوم استفاده می‌شود. توکن‌های روی شبکه اتریوم توسط ERC20 ساخته می‌شوند.
توکن ERC20 - ERC20 در واقع مجموعه ای از استانداردهایی است که برای تمامی برنامه های غیرمتمرکز و توکن هایی که می خواهند در بستر بلاک چین اتریوم فعالیت کنند، تعریف می شود.
TRC20 چیست؟ - ERC20 و TRC20 استانداردهای ساخت توکن بر روی شبکه‌های بلاک چین اتریوم و ترون هستند. در این مقاله بیشتر از تفاوت‌های بین این دو استاندارد می‌خوانیم.
ERC-20 چیست؟ - شبکه ERC20 یکی از پروتکل‌های ایجاد توکن در شبکه اتریوم است. آشنایی با شبکه اصلی اتریوم و کاربرد آن را در این مقاله مطالعه کنید.
دلیل ایجاد استاندارد توکن‌های ERC20 - لیست توکن های اتریوم - استاندارد توکن اتریوم ERC20
توکن ERC20 - ERC20 به یک استاندارد اسکریپت نویسی مورد استفاده در بلاک چین اتریوم اشاره دارد. در این مقاله همه چیز در رابطه با ERC20 را برای شما شرح داده ایم.
جمع بندی - برای ارسال و دریافت و نگهداری توکن هایی که در شبکه اتریوم وجود دارد، بهترین کیف پول سایت MyEtherWallet.com است. روش ساخت این کیف پول (والت) را بخوانید
تفاوت توکن استاندارد ERC20 و BEP20 - شبکه ‌BEP2 و BEP20 در بایننس اسمارت چین چیست و کارمزد انتقال آن‌ها چه تفاوت و فرقی با ERC20 در بستر اتریوم خصوصا در کیف پول تراست ولت دارد؟
توکن ERC20 چیست؟ استاندارد ERC20 چیست؟ کدام کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بر این مبنا ساخته شده‌اند؟ توکن‌های ERC20 چه مشکلاتی دارند؟
شبکه انتقال ارز دیجیتال چیست؟ - در این نوشتار از مقالات آکادمی ارز دیجیتال بیت پین به بررسی تفاوت شبکه های ارز دیجیتال بلاکچین BEP2، BEP20، ERC20، OMNI و TRC20 پرداخته ایم.
اگر به دنبال نوشتن قرارداد هوشمند در بستر بلاک چین اتریوم هستید، حتما واژه ERC20 به گوشتان خورده است. در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که این استاندارد چیست و استفاده از آن در نوشتن قرارداد هوشمند چه مزایا و معایبی دارد. بخش ERC در ERC20 مخفف عبارت Ethereum Request for Comments است. RFC خلاصه شده
استاندارد ERC20 چیست؟ - توکن های شبکه اتریوم باید از استاندارد ERC20 استفاده کنند. به توکنی که در شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-20 ساخته شود، توکن ERC20 گفته می شود.
ارز دیجیتال تتر یک نوع است،ولی تفاوت آن‌ها در شبکه‌ای است که برروی آن قرار دارند.
قرارداد هوشمند چیست؟ - توکن ERC20 توکن هایی هستند که فقط در بستر اتریوم طراحی و استفاده می شوند
توابع حاکم بر استاندارد  ERC-20 - در این مقاله با استاندارد erc20 توکن اتریوم، انواع و مزایا و معایب شبکه اتریوم بطور کامل آشنا می شوید.
 استاندارد ERC-20 چیست؟ - از آنجایی که استاندارد ERC-20 قالب فوق‌العاده‌ای برای ایجاد توکن‌هاست، در این مقاله قصد داریم به توکن‌های ERC-20 و نحوه ایجاد آنها بپردازیم. 
استاندارد ERC-4626 چه تاثیری بر وضعیت دیفای در شبکه اتریوم داشته است؟ -
تبدیل توکن از BEP20 به ERC20 - کارمزد بالای شبکه اتریوم باعث شده افراد زیادی به فکر تبدیل دارایی‌های خود از ERC20 به BEP20 باشند که در این مقاله کامل توضیح خواهیم داد.
کیف پول توکن erc20 -
شرکت دانش بنیان گیتی افروز - گیتی افروز به عنوان یک شرکت دانش بنیان، تجربه و تخصص ارائه امن ترین راهکارهای ساخت توکن ERC20 را روی شبکه اتریوم برای کسب و کار شما دارد...
ویژگی های تتر ERC20 - خرید و فروش تتر Tether erc20 بر پایه استاندارد اتریوم توسعه داده شده و سرعت تراکنش آن در مقایسه با سایر تترها، قدری کندتر است.
در این مقاله با معرفی صرافی غیرمتمرکز IDEX نشان می دهیم که چگونه می توانید توکن های ERC-20 را به اتریوم تبدیل نمایید.