اخبار اتریوم

کوین شیرز:‌ توجه ویژه سرمایه گذاران نهادی به یک آلت کوین -
لیست شدن GBTC و ETHE گری‌ اسکیل در صرافی رابین‌ هود - در این بخش از وبسایت ارز تودی، آخرین اخبار مربوط به رمز ارز اتریوم Ethereum را از منابع معتبر و موثق خبری در دنیا به صورت لحظه ای انتشار میدهیم.
پیش بینی نجومی از قیمت اتریوم -
اخبار اتریوم اتریوم به عنوان اولین و بزرگ ترین پلت فرم نرم افزارهای غیرمتمرکز نقش مهمی در توسعه ی نرم افزارهای برپایه ی بلاک چین ایفا کرده است و به همین خاطر اخبار مربوط به اتریوم هم برای سرمایه گذاران و هم برای صاحبان کسب وکار و توسعه دهندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
جدیدترین اخبار اتریوم
پیش بینی قیمت اتریوم - جدیدترین و به روز ترین اخبار و اطلاعات و تحلیل های دقیق بازار های ارز دیجیتال - اخبار اتریوم و مهمترین رمز ارزها - وبلاگ و خبرگذاری صرافی آنلاین بیت ایمن
افزایش درآمد شبکه اتریوم با رشد ۴۶% - اتریوم به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین پلت‌فرم نرم‌افزارهای غیرمتمرکز نقش مهمی در توسعه‌‌ی نرم‌افزارهای برپایه‌ی بلاک چین ایفا کرده است و اخبار اتریوم ...
400میلیون دلار اتریوم در 2 روز از صرافی ها خارج شد -
در بخش آخرین اخبار اتریوم کلاسیک می توانید از جدیدترین رویدادها ، ویژگی ها و موارد مرتبط با این رمز ارز مطلع شوید،
کمیسیون بورس و اوراق بهادار و ریپل با تعویق پرونده تا سال ۲۰۲۲ موافقت کردند - آخرین مطالب، تحلیل‌ها، گزارش‌ها و خبرها درباره ارز رمزنگاری‌شده اتریوم و دیگر ارزهای رمزنگاری شده را می‌توانید در سایت راه پرداخت ببینید اتریوم چیست؟