اخبار الت

شکست آخرین تلاش‌ها برای نجات شبکه ترا (Terra) - آخرین اخبار مربوط به آلت کوین های بازار کریپتوکارنسی که در سطح وب منتشر می‌شود را میتوانید از این صفحه از وبسایت ارز تودی به صورت لحظه ای دنبال کنید.
هر آنچه که باید در مورد اتفاقات اخیر ترا (LUNA) بدانیم -
مهم ترین و به روز ترین اخبار مربوط به آلت کوین ها . اخبار مربوط به لایت کوین ، مهم ترین اخبار بیت کوین کش و ریپل و ...
اخبار آلت کوین بعد از بیت کوین ،کوین های زیادی در سرتاسر دنیا خلق شدند که هر کدام اهداف خاصی دارند و می خواهند مشکلی را در دنیای بلاک چین و رمز ارزها حل کنند. برخی از آنها هم قابل اعتماد نیستند یا خیلی زود بعد از تولد با شکست مواجه می شوند. ارزسنتر تنها مرجع ایرانی که لیست عرضه اولیه آلت کوین IEO عرضه اولیه در صرافی و ICO عرضه اولیه سکه را در اختیار شما میگذارد ،با پیگیری اخبار مربوط به آنها می توانید با فرصت های سرمایه گذاری آشنا شوید و از ضررهای احتمالی در امان بمانید.
اخبار ارز دیجیتالآخرین اخبار ارز دیجیتال ،مقالات، تحلیل ارز ها، جدول قیمت ارز ها، اخبار آلت کوین ها، اخبار NTF، اخبار متاورس، اخبار بیت کوین و اتریوم -
5 ارز برتر مارس 2022 (اسفند 1400) - جدیدترین اخبار آلت کوین ها و نکات موثر بر روی قیمت آن ها. با بیستکس همراه باشید سایت ما به صورت تخصصی روی مهم ترین اخبار آلت کوین ها تمرکز کرده است.
شکایت معامله گران از صرافی کریپتو دات کام به خاطر معکوس کردن تراکنش های سودآور لونا -
معاملات نهنگ های کاردانو به بالاترین حد خود در 4 ماه گذشته رسید -
مشاهده مهم ترین و جدیدترین اخبار و وقایع روز تاثیرگذار بر روند رشد و نزول آلت کوین ها در بازار ایران و جهان | اخبار فینیکس