ارز دیجیتال defi

دیفای چیست؟ - دیفای به معنی سیستم مالی غیر متمرکز است. مفهوم DeFi به زبان ساده چیست و چه کاربردی در بلاک چین و ارزهای دیجیتال خصوصا اتریوم دارد؟
دیفای به معنای امور مالی غیرمتمرکز (decentralized finance) است و اکثر برنامه‌هایی که دیفای خوانده می‌شوند با تکیه بر Ethereum ساخته شده‌اند
ارز دیجیتال DFL چیست؟ - یکی از جدیدترین پروژه های مشترک در دو حوزه دیفای و بازی و بلاک چین سولانا دیفای لند DeFi Land بوده که ارائه دهنده توکن و ارز دیجیتال DFL است.
مزایای مالی غیرمتمرکز چیست؟ -
دیفای DeFi چیست و چطور ایجاد شده است؟ - دیفای یا سیستم (امور) مالی غیر متمرکز در آینده جایگزین سیستم مالی کنونی خواهد شد. با دیفای DeFi و ارتباط آن با ارزهای دیجیتال آشنا می‌شویم.
برنامه های دیفای چه مزایایی دارند؟ - در این مطلب بررسی می شود که دیفای Defi چیست و امور مالی غیرمتمرکز چه کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال دارد و بهترین توکن های دیفای کدام هستند.
Defi یا امور مالی غیر متمرکز در سال 2019 بسیار رایج شد و پروژه های مطرحی مانند MakerDao و Compound توانستند مقادیر قابل ملاحظه ای سرمایه جمع آوری کنند. اما سال 2020 سال خوبی برای بخش Defi ارز دیجیتال (cryptocurrency) نبود و شاهد بودیم که پروتکل اکوسیستم dForce هک شد و تقریبا همه موجودی خود را از
کیف پول ایرانی لایبر دِفی - Libre یک پروتکل غیرمتمرکز بازار ساز خودکار است که نقدینگی را در یک پلت فرم یک مرحله ای برای ساده کردن اقتصاد زنجیره ای برای کاربران DeFi تامین می کند. Libre از پنجه نقدینگی زنجیره ای خود برای راه اندازی کمپین های فارمینگ با یافتن بهترین قیمت بهینه و تبدیل آن به نقدینگی با یک کلیک استفاده می کند.
آشنایی با امورمالی غیرمتمرکز و انواع مختلف پروژه‌های فعال در این حوزه.
دارایی های دیجیتال دیفای - عرضه اولیه DeFi روشی برای جذب سرمایه است و راه آسانی را برای کسب توکن های حاکمیتی در دست افراد ارائه می دهد.