ارز دیجیتال gram

پاول دوروف بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که طی حکم قانونی دادگاه آمریکا بلاکچین TON ارز دیجیتال گرام دیگر هیچوقت عرضه نخواهند شد.
اصلی‌ترین رقیب بیت‌کوین گرام Gram خواهد بود
مشخصات و قابلیت های فنی TON - پاول دورو قرار است که یک زنجیره بلاک راه اندازی کند و نام آن را Telegram Open Network (TON) یا شبکه باز تلگرام گذاشته است و ارز دیجیتالی که قرار است در این شبکه مورد استفاده قرار بگیرد GRAM یا گرام نام دارد. بنابراین تلگرام نه تنها یک پیام رسان… به خواندن ادامه دهیدارز پیام رسان تلگرام : درباره ارز دیجیتال گرام (GRAM) در TON چه می دانید؟
روش خرید ارز گرام - آموزش کامل روش خرید ارز دیجیتال تلگرام و قیمت های تعیین شده برای گرام به همراه جزئیات بیشتر در رابطه شبکه بلاک چین TON یا همان Telegram Open Network
چرا گرام فری – GramFree کلاهبرداری است؟ - گرام فری - GramFree چیست؟ آیا امکان خرید و فروش و برداشت ارز گرام با استفاده از Gram Free وجود دارد؟ در این مطلب به نقد و بررسی این کلاهبرداری می‌پردازیم.
داستان شکل گیری پروژه ICO - در این مقاله بطور کامل درباره گرام و کیف پول رمزارز گرام اطلاعات مستند و بروزی کسب می کنید و به پاسخ این سوال که «گرام چیست؟» می رسید.
ارز دیجیتال the open network رمز ارز بومی رسانه اجتماعی تلگرام ساخته شد و تن کوین بعدا توسط گروه خریداران حمایت شد و توسعه یافت. هدف از توسعه بلاکچین TON غیر متمرکز سازی فعالیت هایی چون اشتراک فایل، معاملات، استفاده از مرورگرها و پرداخت های مالی است. این درحالی است که هدف از OpenGram ...
راهبری نوشته -
7 تصور اشتباه درباره بیت‌کوین که مانع سرمایه گذاری شما می‌شوند! - ارز تلگرام یا توکن تلگرام که قرار است با نام GRAM عرضه شود نکات مهم را بخوانید. این عرضه اولیه سکه ( ICO ) با ارزش بیش از 2 میلیارد دلار خواهد بود.
پاول دورف مدیر عامل شرکت تلگرام اعلام کرد فعالیت بر روی پروژه‌ی رمزارزی (TON) و انتشار توکن‌های گرام(Gram) را متوقف می‌کند.
توزیع رایگان ارز گرام تلگرام از طریق سایت gramfree.net یا کلاهبرداری؟! - در این ویدیو آموزشی به بررسی سایت گرام فری که ادعا می کند می توان ارز دیجیتال تلگرام را به صورت رایگان از طریق آن دریافت کرد پرداخته می شود.
دوره مقدماتی آموزش ارزدیجیتال -
تلگرام در یک اقدام جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا ارز دیجیتال TON را از طریق این پیام‌رسان ارسال و دریافت کنند.
مشاهده پکیج تخفیفی دای و تتر - ارزهای دیجیتال صرافی بایننس به همراه خرید و فروش و قیمت لحظه ای مطابق با صرافی بایننس و اطلاعات کریپنوکارنسی ها مطابق کوین مارکت کپ و فیلترنویسی های تریدینگ ویو