ارز دیجیتال hero

متاهیرو HERO فناوری اسکن و مدل سازی سه بعدی، آواتارهای فوق العاده واقعی نما و موارد مجازی را برای استفاده در بازی ها ، VR ، رسانه های اجتماعی و مد آنلاین تولید می کند...
داتیس نتورک - متا هیرو یا Metahero یک انقلاب در حوزه گیمینگ و NFT است که با نماد HERO در مارکت ارز های دیجیتال شناخته می شود و در ادامه به پیش بینی قیمت و آینده رمزارز
رمزارز Metahero، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است.
MetaHero چیست؟ - MetaHero یک پلتفرم غیرمتمرکز است که با استفاده از NFT ها، شرایط ایجاد یک کپی دیجیتالی منحصر به فرد از آثار هنری دنیای واقعی را فراهم می کند.
بررسی توکنومیک ارز دیجیتال Meta Hero - تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال متاهیرو و آموزش خرید MetaHero را در مجله سرمایه گذاری آداس مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
ارز دیجیتال Step Hero Step Hero با نماد HERO و قیمت این لحظه $0.0263 با حجم کل بازار نامشخص است. قیمت Step Hero در 24 ساعت اخیر -5.09% تغییر کرده است.
مشخصات توکن HERO - متاهیرو از جدیدترین پروژه‌های فعال در بستر بلاک چین بوده که امکان اسکن و مدل سازی 3 بعدی برای استفاده در صنایع مختلف و NFT را فراهم می‌کند.
خرید Metahero (آموزش خرید Metahero) - خرید Metahero، فروش Metahero، قیمت Metahero، خرید ارز Metahero، فروش ارز Metahero، خرید ارز دیجیتال Metahero، فروش ارز دیجیتال Metahero، FarmHero، HERO در صرافی ایران بایننس
کیف پول ایرانی هرو آرنا - HERO ARENA یک بازی RPG METAVERSE است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. ما از بازی DOTA2 در این بازی الهام گرفته ایم. این یک دنیای آینده نگر با 5 جناح مختلف است که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. بازیکنان می توانند قهرمانانی را جذب کرده و سپس برای پیشرفت در حالت جنگ و مبارزه با دشمنان استفاده کنند.
مشخصات  پروژه Step Hero: - بازی Hero بر بستر اسمارت چین بایننس(BSC) و شبکه Polygon پیاده سازی شده است.طرح و شخصیت های آن از فرهنگ یونان باستان....