ارز دیجیتال hex چیست

آیا سرمایه‌گذاری در HEX ایمن است؟ - هگز (Hex) از رمزارزهای بازار کریپتوکارنسی است که در سال 2021 افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. در ادامه به معرفی این پروژه میپردازیم.
داتیس نتورک - هکس یا HEX یک پروژه کریپتوکارنسی است که خود را به عنوان گواهی برداشت سپرده (Certificate of Deposit) در بلاکچین معرفی می کند و ارز دیجیتال آن با نماد HEX
هدف ارزدیجیتال هگز (hex) چیست؟ - در این مقاله به معرفی ارزدیجیتال هگز از جمله تاریخچه و تیم بنیانگذار، چگونگی خرید آن و همچنین پیش بینی قیمت آن در آینده پرداخته شده است.
ارز هگز (HEX) چیست؟ - برای خرید و فروش ارز دیجیتال هگز (HEX) با بهترین قیمت هگز و امکان تسویه فوری در صرافی ایرانی ارزپایا همین حالا کلیک کنید.
تبدیل بیت کوین به هِگز - قیمت لحظه ای، نمودار و اطلاعات ضروری (HEX) و دیگر ارزهای دیجیتال. HEX(به انگلیسی: HEX؛ نماد: HEX) یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است.
مشخصات ارز دیجیتال هگز | هکس | HEX همراه با قیمت لحظه ای و نمودار و ابزار تحلیل و خبرهای فاندامنتال...
همه چیز دربازه سرمایه گذاری در ارز HEX - ارز HEX اولین گواهی سپرده بلاکچین با بهره بالا- در سال 2020 از هر دارایی دیگری بهتر عمل کرده است. این نوع تعهد روی زنجیره‌ای قابل تأیید که در HEX مشاهده می‌شود، در ارزهای رمزنگاری شده بی‌سابقه است.
فهرست کردن توکن HEX توسط صرافی Bitcoin.com توجه صاحب نظران عرصه ارزهای دیجیتال در توییتر را به خود جلب کرده است و با واکنش مواجه شد
آشنایی با ارز دیجیتال هکس که به عنوان یک گواهی سپرده بر روی بلاک چین توصیف می شود. برای مطالعه ادامه مطالب با سکه نیوز همراه شوید.
آینده ارز هگز چگونه پیش‌بینی می‌شود؟ - تاریخ ما » ارز دیجیتال هگز چیست نام ارز دیجیتال هگز نامی جدیـد و ناآشنا به نظر می‌رسد. این ناآشنایی به این دلیل است که عمر زیادی از آن نمی‌گذرد. ارز دیجیتال هگز، در
از آخرین اخبار و تحلیل های فکت کوین زودتر از همه باخبر شوید - در این مقاله از مقالات فکت کوینز قصد داریم به معرفی HEX، اولین پروژه گواهی سپرده بر بستر بلاک چین در جهان بپردازیم.
ارز دیجیتال هگز (HEX) به‌منظور ذخیره‌ سازی ارزش برای جایگزینی گواهی سپرده به‌عنوان همتای بلاک چین محصول مالی مورد استفاده در بازارهای مالی طراحی شده است.
استیکینگ در کیف پول گواردا | آموزش استیکینگ 3 ارز دیجیتال … -
کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال هگز (hex) - ارز دیجیتال هگز (hex) توسط ریچارد هارت در 2 دسامبر 2019 طراحی و راه اندازی شده است و خود را به عنوان گواهی سپرده گذاری در بلاکچین توصیف می‌کند.
تبدیل بیتکوین به هِگز - هِگز(HEX) (HEX) یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است که به عنوان یک توکن در پلتفرم Ethereum عمل می کند. هِگز در حال حاضر 173,411,074,413 توکن در گردش دارد. قیمت فعلی هِگز 0.13260 دلار است که در مقایسه با 24 ساعت قبل 3.33 درصد افزایش یافته است. کل حجم معاملات 24 ساعت گذشته که یک طرف معامله هِگز بوده است 10,379,451 دلار است. با قیمت های فعلی، ارزش بازار هِگز (ارزش تمام هِگز های در گردش) 22,993,402,363 دلار است که 0 درصد از بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد. در این صفحه می توانید داده های کامل هِگز و نمودار قیمت هِگز از صرافی های برتر را بیابید. لطفا نظرات خود را در مورد هِگز یا سایر ارزهای دیجیتال در قسمت پایین این صفحه بنویسید.
قیمت زنده HEX درحال حاضر $0.1308 است. ارزش بازار آن N/A می‌باشد. قیمت در 24 ساعت گذشته -0.68% کاهش یافته است.