ارز kin در کدام صرافی است

کیف پول ایرانی کین - ارز کین یکی از ارز های نوظهر میباشد که طرفداران زیادی را در این روزها پیدا کرده . برای اطلاع از قیمت ارز کین یا حتی خرید ارز KIN وارد وبسایت شوید .
تبدیل بیت کوین به کین - قیمت لحظه ای، نمودار و اطلاعات ضروری (Kin) و دیگر ارزهای دیجیتال. Kin(به انگلیسی: Kin؛ نماد: KIN) یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است. ارز Kin در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.
خرید کین (آموزش خرید کین) - خرید کین، فروش کین، قیمت کین، خرید ارز کین، فروش ارز کین، خرید ارز دیجیتال کین، فروش ارز دیجیتال کین، KIN، KIN در صرافی ایران بایننس
معنای کین - ارز دیجیتال کین نوعی رمز ارز است که داخل شبکه ‌ای در رسانه‌ اجتماعی kik تولید شده است و مشوقی برای توسعه ‌دهندگان درون شبکه می ‌باشد. ارز دیجیتال kin
تبدیل بیتکوین به کین - کین(Kin) (KIN) یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است. کین در حال حاضر 1,737,204,746,104 سکه در گردش دارد. قیمت فعلی کین 0.00002 دلار است که در مقایسه با 24 ساعت قبل 2.26 درصد کاهش یافته است. کل حجم معاملات 24 ساعت گذشته که یک طرف معامله کین بوده است 810,242 دلار است. با قیمت های فعلی، ارزش بازار کین (ارزش تمام کین های در گردش) 29,564,542 دلار است که 0 درصد از بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد. در این صفحه می توانید داده های کامل کین و نمودار قیمت کین از صرافی های برتر را بیابید. لطفا نظرات خود را در مورد کین یا سایر ارزهای دیجیتال در قسمت پایین این صفحه بنویسید.
Kin یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و متن باز بوده که در بلاک چین عمومی اتریوم منتشر شده است. در اوایل سال ۲۰۱۷ مدیر عامل شرکت کیک، Ted Livingston، اعلام نمود که این شرکت قصد دارد تا ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی کند. این حرکت یک استراتژی برای پاسخ به… به خواندن ادامه دهیدارز رمزپایه کین (Kin) چیست ؟
نگاهی به اکوسیستم ارز دیجیتال کین - در این مقاله به معرفی پروژه ارز Kin پرداختیم. کین یک اکوسیستم جامعه محور است که از طراحی هوشمندانه‌ای برخوردار است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
ارز دیجیتال کین برای داخل شبکه‌ای در رسانه‌ اجتماعی kik تولید شده است و مشوقی برای توسعه ‌دهندگان درون شبکه است. kik رقیبی برای فیسبوک و دارای ارزش ذاتی است...
جستجو - Kin یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و متن باز بوده که در بلاک چین عمومی اتریوم منتشر شده است. این پلتفرم سپتامبر 2017 توسط پیام رسان Kik در یک رویداد توزیع توکن (TDE) ایجاد شد. هدف Kin ارائه تسهیلات جهت انتقال دارایی ها در خدمات دیجیتالی همچون بازی ها و شبکه های اجتماعی است.
خرید ارز دیجیتال kin -
گزارشات بازار روز شنبه 24 اردیبهشت ماه 1401 - ارز کین چیست ؟ ارز دیجیتال کین سرویس پیام‌رسانی Kik است که کاربردهای ویژه‌ای دارد. کاربران می‌توانند برای مشارکت در جامعه گسترده‌تر Kik، ارز دیجیتال kin کسب
خرید و فروش انواع ارز های دیجیتال در هلو اکس - مناسب ترین قیمت خرید و فروش انواع رمز ارز ها در صرافی ارز دیجیتال هلو اکس با محیطی ساده و کاربردی
معرفی ارز ديجيتالي kin - ارز ديجيتالي kin چیست و چطور کار میکند؟ نحوه خرید ارز دیجیتال کین را به همراه پیش بینی آینده ارز دیجیتال کین اینجا توضیح دادیم.
خرید کین با نماد kin را در بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی انجام دهید. ابتدا قیمت کین را مقایسه کنید سپس با بهترین قیمت به خرید و فروش کین بپردازید.
نحوه عملکرد ارز دیجیتال کین (Kin) چگونه است؟ - ارز دیجیتال کین (Kin) به عنوان پول در یک اکوسیستم دیجیتالی از برنامه‌ها و خدمات مصرف کننده استفاده می‌شود.