امضای دیجیتال

امضای دیجیتال چگونه کار می‌کند؟ - بسیاری از کشورها در قانون کار خود امضای دیجیتال را الزامی کرده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص امضای دیجیتال بیشتر بحث کنیم.
ویدیو آموزشی امضای دیجیتال - امضای دیجیتال چیست (digital signature), نحوه کار امضای دیجیتال آنلاین و غیرحضوری برای افراد مختلف. کاربردها و مزایا امضا دیجیتالی
(اولین مرکز میانی خصوصی مورد تائید مرکز ریشه وزارت صنعت) - گواهی الکترونیکی و امضای دیجیتال چیست؟ و در چه کاربرد‌هایی می ‌توان از امضای دیجیتال و گواهی الکترونیکی استفاده کرد؟
امضای دیجیتال چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد؟ چگونه می‌توان امضای دیجیتال دریافت کرد، کاربرد امضای دیجیتال، انواع امضای دیجیتال، امضا الکترونیکی، امضا
قانونی و قابل استناد - امضای الکترونیک روشی آسان، سریع و مطمئن برای امضا اسناد و قرارداد‌ها.
مزایای امضای دیجیتال - امضای دیجیتال به عنوان یکی از امن‌‌ترین، بهترین و کارآمدترین روش‌های دریافت امضا نزد افراد پذیرفته شده است، البته به دلیل توسعه کسب و کارهای آنلاین و گسترش
مقالات پیشنهادی مرتبط - دانلود و دریافت مقاله امضا دیجیتال
دانلود رایگان متن کامل مقاله همایش علمی امضای دیجیتال و هویت مجازی
امضای دیجیتال مکانیزمی است که به یک پیام در فضای تبادل اطلاعات اعتبار می بخشد. امضای دیجیتال با به کارگیری یک الگوریتم ریاضی، که از دید کاربر پنهان است، تمامیت (دستکاری نشدن) پیام، احراز هویت و انکارناپذیری را در مورد یک پیام تضمین می کند.
شاید تاکنون نامه های الکترونیکی متعددی را دریافت داشته اید که دارای مجموعه ای از حروف و اعداد در انتهای آنان می باشند . در...
امضای دیجیتالی چگونه کار می‌کند؟ - امضای دیجیتال در ایران, امضا دیجیتال چیست, نحوه کار امضای دیجیتال و کاربردهای امضای دیجیتال در ایران را در این مقاله بخوانید.
حفاظت فناوری اطلاعات : کاربرد امضای دیجیتال در دولت الکترونیکی - در مباحث مربوط به خدمات الکترونیکی از جمله دولت الکترونیک به جرأت می‌توان گفت بدون وجود زیرساخت‌های لازم امنیتی در فضای دیجیتال امکان ارائه چنین خدماتی وجود ندارد. چراکه بدون حضور فن‌آوری‌های لازم جهت اعتبار بخشیدن به اسناد الکترونیکی و قانونمند نمودن تراکنش‌ها و فعالیت‌های اینترنتی، نمی‌توان به فضای دیجیتالی اعتماد کرد و مسلماً افراد جامعه مایل به استفاده از آن نخواهند بود. ......
امضای متون با استفاده از گواهی - امضامی یک امضای دیجیتال رسمی، قانونی بروی تلفن همراه شما است که امکان امضای سریع متون و قراردادها را برای شما فراهم می‌سازد.
مزایای امضای الکترونیکی - شما در وضعیت عادی با یک خودکار یا قلم روی کاغذ امضا می‌کنید؛ ولی هنگامی که صحبت از امضای الکترونیکی است، یعنی بهره‌گیری از کد و رمزهای کامپیوتری صورت بندی شده.
طرز کار امضای دیجیتال چگونه است؟ - اسناد دیجیتال از خطر دستکاری اطلاعات در امان نیستند. برای کاهش این خطر می‌توان از امضای دیجیتال استفاده کرد که اصالت و ایمنی داده‌ها و مکاتبات را تأیید می‌کند.
مزایای امضای دیجیتال - امضای دیجیتال یا digital signature نوعی رمزنگاری غیر قابل انکار و غیر متقارن است که دارای دو کلید خصوصی و عمومی می باشد.
کتاب مفاهیم و ویژگی‌های امضای دیجیتالاثر یونس جوان‌چری، علی عبداللهی، طاهره منزوی بوده و چاپ 1 آن در سال 1391 توسط انتشارات بورس (وابسته به شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس) منتشر شده است.