بلاکچین و ارز دیجیتال

آموزش بازی Splinterlands؛ چگونه از بازی اسپلینترلندز کسب درآمد کنیم؟ + ویدیو - آموزش، تحلیل و اخبار در حوزه بیت کوین، اتریوم، سایر ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین، استخراج (ماینینگ ارز دیجیتال)، کیف پول رمزارز
چطور از ماشین حساب ارز دیجیتال استفاده کنیم؟ - با استفاده از ماشین حساب تبدیل ارزهای دیجیتال می توانید میزان سرمایه ارزهای دیجیتال خود را به سایر ارزها محاسبه کنید. تبدیل بیت کوین به اتریوم، بیت کوین به ریپل، اتریوم به ریپل، بیت کوین به تومان و ...
بلاک چین چگونه کار می کند؟ - بلاک چین چیست؟ چگونه کار می‌کند؟ در این نوشتار آکادمی ارز دیجیتال، به طور کامل با فناوری Blockchain و کاربردها و مزایای آن آشنا می‌شوید.
برچسب‌ها - بلاکچین یک سیستم غیرمتمرکز است. به عبارت بهتر در بلاکچین تمامی اطلاعات بین اعضای شبکه بلاکچین به اشتراک گذاشته می‌شود.
رمز ارز (کریپتوکارنسی) یا ارز دیجیتال چیست؟ - برای فعالیت در دنیای ارز دیجیتال و بلاک چین باید با مفاهیم اولیه و پایه آن‌ها آشنا باشید. این مطلب شروع خوبی برای آشنایی با رمز ارزها است.
۲. تاریخچه فناوری بلاکچین چیست؟ - فناوری بلاکچین که یک عضو تازه وارد به خانواده بزرگ تکنولوژی است؛ پیچیدگی‌های فراوانی دارد و سوالات متعددی را برای علاقه مندان به این حوزه ایجاد کرده است.
بلاکچین به زبان ساده؛ شبکه‌ای از داده‌های غیر قابل تغییر -
در سال های اخیر شاهد پیشرفت قابل توجه فناوری بلاکچین و فراگیر شدن ارزهای رمزپایه به صورت همزمان بوده ایم. کریپتوکارنسی های غیرمتمرکز مانند بیت کوین و اتر (رمزارز پروژه اتریوم) هرچند نمی توانند جایگزین پول فیات شوند اما قدرت پول فعلی بانک های مرکزی را تهدید می کنند. انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) می تواند یک پاسخ احتمالی به موج ایجاد شده و در حمایت از پول ملی باشد. در همین راستا این پژوهش به تجزیه و تحلیل ویژگی ها و اندازه گیری پارامترهای مرتبط با یک بلاکچین مبتنی بر نرم افزار منبع باز EOSIO 2.0 با تمرکز بر امکان پیاده سازی آن با هدف ارائه و پشتیبانی از یک CBDC به صورت مقیاس پذیر و تراکنش های بدون کارمزد می پردازد، سپس یک مدل نظری برای اجرای CBDC توسط EOSIO 2.0 با مشخص کردن نقش بانک های تجاری، به طوری که اثرات منفی احتمالی صدور و عرضه CBDC بر آن ها به حداقل برسد، ارائه می کند.
ارزدیجیتال همان بلاک‌چین نیست!
کاربرد تابع هش در بلاک چین - در این آموزش علاوه بر بررسی تمام جنبه‌های فنی و عملی بلاک چین کاربردهای آن در حوزه‌های مختلف مثل پرداخت‌های بین‌المللی شرح داده می‌شود.
به دنیای نامحدود ارزهای دیجیتال خوش آمدید. می‌توان گفت که شما در حال حاضر از ۹۰ درصد مردم جهان خوش‌شانس‌تر هستید چون طبق برآوردها، فقط...
کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال چیست؟ - عده اندکی از افراد از پیدایش انواع کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال اطلاع دارند. این پدیده، در واقع به عنوان اختراعی در کنار یک اختراع دیگر، پا به دنیای ارزها گذاشت.