بلاک چین بیت کوین

برچسب‌ها - بلاکچین یک سیستم غیرمتمرکز است. به عبارت بهتر در بلاکچین تمامی اطلاعات بین اعضای شبکه بلاکچین به اشتراک گذاشته می‌شود.
آموزش بازی Splinterlands؛ چگونه از بازی اسپلینترلندز کسب درآمد کنیم؟ + ویدیو - آموزش، تحلیل و اخبار در حوزه بیت کوین، اتریوم، سایر ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین، استخراج (ماینینگ ارز دیجیتال)، کیف پول رمزارز
بلاک چین چگونه کار می کند؟ - بلاک چین چیست؟ چگونه کار می‌کند؟ در این نوشتار آکادمی ارز دیجیتال، به طور کامل با فناوری Blockchain و کاربردها و مزایای آن آشنا می‌شوید.
اولین تفاوت بیت کوین و بلاکچین: ماهیت و چیستی - فرق بیت کوین و بلاکچین: در این مطلب به‌طور کامل بررسی تفاوت بیت کوین و بلاکچین و خدماتی که هر یک از این فناوری‌ها ارائه می‌دهد، می‌پردازیم.
اطلاعات دوره بلاک چین و بیت کوین به زبان ساده - دوره آموزش آشنایی با بلاک‌چین و بیت کوین، با تدریس استاد جادی، به شما بینشی از فناوری بلاک چین و نحوه کار آن می‌دهد. این دوره با تمرکز بر روی کاربرد معروف این فناوری، یعنی بیت کوین، ارائه شده است و در طول دوره تمامی اطلاعات درباره بیت کوین نیز داده می‌شود
۲۰۰۸-۲۰۰۹: آغاز به کار بیت کوین و بلاک چین - اگرچه نام بلاکچین و بیت کوین قرین هم شده‌اند، اما تاریخچه بلاک چین نشان می‌دهد که با یک فناوری تحول‌آفرین فراتر از رمز ارزها روبه‌رو‌ایم.
بیت کوین ها از کجا می آیند ؟ - بیت کوین،بیت کوین چیست، ارز دیجیتال، کیف پول بیت کوین، والت بیت کوین، استخراج بیت کوین، ماینینگ بیت کوین، بلاک چین، بلاکچین، هش،ساتوشی ناکاموتو
بلاک چین زیرمجموعه‌ ای از فناوری دفترکل توزیع‌ شده (DLT) است. از این سیستم می‌ توان به عنوان زیرساخت شبکه‌ های غیرمتمرکز استفاده کرد. با بلاک چین بیشتر آشنا شوید.
فناوری بلاک چین یک سیستم ثبت گزارشات و اطلاعات است که با ایجاد یک مرجع هویت دیجیتالی ایمن، دریافت و ارسال ارزهای دیجیتال را امکان‌پذیر می‌کند.
بلاکچین چیست؟ - این روزها کلمه بلاکچین (blockchain) را بسیار میشنویم و این لغت جزء پرتکرارترین مفهومی است که از آن استفاده می شود و طبیعتا سوال بسیاری از ما این است که این فناوری جدید چیست؟ چگونه کار میکند و چه کاربردی دارد؟ اینها سوالاتی است که در مورد این فناوری بسیار پرسیده می شود و قصد داریم در این مقاله آن را به ساده ترین شیوه ممکن توضیح دهیم.
بلاک چین چیست – آموزش بلاک چین با مهمترین نکات آن – بلاک چین چگونه کار می کند PDF - بلاک چین چیست PDF آموزش بلاک چین با مهمترین نکات آن - بلاک چین چگونه کار می کند بلاک چین چیست - آموزش بلاک چین بلاک چین چگونه کار می کند
مقدمه‌ای بر دوره آموزش بلاک چین ، رمزارزها و بیت کوین جادی - در این مطلب، دوره آموزش بلاک چین ، رمزارزها و بیت کوین جادی مورد بررسی قرار گرفته و قسمت‌های مختلف آن برای دانلود ارائه شده است.
ویژگی های بلاکچین چیست؟ - فرق ارز دیجیتال با بیت کوین جیست؟ هرچند نام این دو با هم گره خورده‌اند اما تفاوت‌هایی نیز بینشان وجود دارد. در والکس راجع به آن بخوانید.
تعاریف اولیه: - بلاک چین نوعی دیتابیس یا پایگاه داده است که روی یک یا چند سرور خاص قرار ندارد بلکه روی تمام کامپیوترهایی که به شبکه متصل می شوند، توزیع شده است.
نظرات خوانندگان - دانلود و دریافت مقاله بیت کوین و ارز دیجیتال و بلاک چین
کتاب هایی از همین دسته - آشنایی با سلطان ارزهای دیجیتال   اغراق نیست اگر بگوییم در حال حاضر فناوری بلاک‌چین، ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین، فراگیرترین و داغ‌ترین موضوعات در دنیای رایانه و فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. فناوری‌هایی که در عین پیچیدگی و رازآلود بودن،...
در این قسمت به معرفی انواع شبکه های انتقال ارز دیجیتال می پردازیم و نحوه تشخیص شبکه ها و آدرس های آن را بررسی میکنیم.