تعداد بیت کوین

چه تعداد بیت کوین (BTC) برای استخراج باقی مانده است؟ چه تعداد بیت کوین گم شده است؟ چند بیت کوین تاکنون استخراج شده؟ پاسخ همه این سوالات در این مقاله
بیت‌کوین بعد از استخراج - آیا بیت کوین در انتها نابود می شود؟ ساختار بیت کوین پس از استخراج آخرین بیت کوین چگونه خواهد شد و استخراج کنندگان از چه طریقی درآمد کسب می کند؟
اخبار ارز دیجیتال - هنگامی که ساتوشی بیت کوین را عرضه کرد، تعداد واحد‌های عرضه شده بیت کوین را در سطح ۲۱ میلیون واحد محدود نمود؛ بنابراین بیشتر از این میزان بیت کوین استخراج صورت نخواهد گرفت. چرا تعداد بیت کوین ها محدود شد؟
چرا برای تعداد بیت کوین‌ سقف مشخص شد؟ - تعداد بیت کوین‌ محدود است؛ این جمله به احتمال زیاد یکی از اولین‌ جمله‌هایی خواهد بود که هرکسی در مواجهه با دنیای رمز ارزها می‌شنود.
چرا نگرانی برای افزایش تعداد بیت کوین‌ها وجود دارد؟ - محدودیت تعداد کل بیت کوین ها یکی از ویژگی‌های جذاب این رمزارز است،‌ اما نگرانی‌هایی وجود دارد که شاید این سقف شکسته شود.
مقدار بیت کوین های گم شده چقدر است؟ - اما مقدار دقیق بیت کوین های گمشده چقدر است و علت آن چیست؟ منظور از بیت کوین گم شده تعداد سکه‌های BTC است که جزو عرضه کل (21 میلیون واحد) هستند
تعداد بیت کوین های باقی مانده - از زمان معرفی این ارز اینترنتی تعداد بیت کوین مشخص شده است. تعداد کل بیت کوین های منتشرشده حداکثر 21 میلیون BTC است.
بعد از استخراج همه بیت کوین‌ها، تکلیف ماینرها چه می‌شود؟ - چه تعداد بیت کوین (BTC) یا همان طلا کمیاب دیجیتال برای استخراج باقی مانده است؟ پاسخ را در این مقاله بخوانید و بیشتر در مورد Bitcoin بدانید.
نظر افراد درباره بلاک چین بیت کوین - تعداد بیت کوین های گمشده هر روز در حال افزایش است. داستان جالبی درباره گم شدن کلیدهای خصوصی یکی از ماینرهای بیت کوین را می‌خوانیم.
تا حالا چقدر بیت کوین استخراج شده است؟ - تعداد بیت کوین باقی مانده برای ماینینگ هر 10 دقیقه یک‌بار کاهش می‌یابد. اما تا حالا چقدر بیت کوین استخراج شده و چه تعداد باقی مانده است؟
سهم ساتوشی ناکاموتو از بیت کوین‌ های گمشده - تعداد بیت کوین های گم شده یا نگهداری‌شده در بلند مدت هر روز در حال افزایش است. اما مقدار دقیق بیت کوین های گمشده چقدر است و علت آن چیست؟
حل مساله ژنرال - به گزارش ارزجو و به نقل از سایت خبری news.bitcoin.com، تا به حال ۱۶٫۸۰۰٫۰۰۰ بیت‌کوین استخراج شده است؛ این یعنی تنها ۲۰ درصد دیگر باقی مانده که استخراج کنندگان بتوانند بدست بیاورند. ساتوشی ناکاموتو پروتکل بیت‌کوین را با راه اندازی کد آن در سال ۲۰۰۹ معرفی کرد؛ در همان زمان،… به خواندن ادامه دهیدچقدر از کل بیت کوین های جهان، استخراج شده است؟
در حال حاضر 18999168.75 بیت کوین در گردش است. در حال حاضر، هر بلوک جدید 6.25 بیت کوین را وارد گردش می‌کند. بیشتر بخوانید...
اخبار مرتبط - در این مقاله آموزشی شما اطلاعات جالب و مفیدی درباره تعداد بیت کوین های موجود خواهید یافت.
چرا فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد؟
دانستنی های بیت کوین : بیت کوین یک رمز ارز جهانی با کارکردهای مشابهِ پولِ بدون پشتوانه که همانند سایر ارزهای دیجیتال هنوز به لحاظ حقوقی در هیچ کشوری به عنوانِ پول قانونی شناخته نشده است.