توییتر شیبا

تعداد دنبال کنندگان حساب رسمی شیبا اینو در توییتر افزایش قابل توجهی داشته و اکنون از تعداد کسانی که حساب اتریوم را دنبال می‌کنند، بیشتر است.
وبلاگ اول پرداخت - حساب رسمی توییتر شیبا اینو با انتشار یک کلیپ ویدیویی مرموز جامعه را به سوال و تعجب وا داشته است. با اول پرداخت همراه باشید
حساب رسمی توییتر ارز دیجیتال شیبا اینو، تیزر یک کلیپ کوتاه با ارجاعات متعدد به این توکن را منتشر کرده است. این ویدئو حاوی نکات زیادی در مورد آنچه که برای میم توکن که اخیراً چرخه رشد 180 درصدی را پشت سر گذاشته است، است. نی
تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا - پس از آن‌که ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که نام سگ خود را که از نژاد شیبا اینو است «فولکی» گذاشته، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو ۱۷ درصد افزایش یافت. پس از این اتفاق تعدادی زیادی توکن با نام فولکی روانه بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت برخی از این توکن‌ها تا ۳,۵۰۰ درصد رشد داشته است.
خرید ۶۳ میلیارد توکن شیبا اینو توسط نهنگ‌ها - تیم شیبا اینو اعلام کرد پروژه‌هایی را در این ماه تعریف خواهد کرد که به تو‌کن‌سوزی بیشتر SHIB منجر شود. قرار است هفته آینده جزییات این پروژه‌ها اعلام شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: طرح اصلاح یارانه‌ ها به نفع مردم است - دنبال کنندگان اکانت رسمی شیبا در توییتر از ١.٨ میلیون نفر گذشت و در حال حاضر دنبال کنندگان شیبا از اتریوم  بیشتر است.
حساب توییتر WhaleStats که 100 کیف پول برتر در شبکه‌های مختلف را ردیابی می‌کند، اخباری را در مورد خرید اخیر شیبا و ترا منتشر کرده است.
چرا شیبا مناسب این کار است؟ - جامعه ارتش SHIB که با نام Milkshake شناخته می‌شود، متشکل از ۲۶۹ هزار فالوور در توییتر، از توییتر درخواست کرد که Shiba Inu را به عنوان گزینه انعام اضافه کند
نحوه خرید و فروش زمین شیبا در متاورس - تیم شیبا اینو در اعلامیه‌ای گفت: مرحله اول از فرایند ۳ مرحله‌ای خرید و فروش زمین‌های متاورس شیبا فعال شده است، اما متاورس شیبا چیست و چگونه در آن زمین بخریم؟