دلیل افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین امروز صبح توانست همه را غافلگیر کند. اما دلایل افزایش قیمت ناگهانی بیت کوین را می توان در ۳ عامل بیان کرد.
برچسب‌ها - سال ۲۰۲۱، سال بسیار خوبی برای پذیرش و قیمت‌گذاری ارزهای دیجیتال بوده، قیمت اکثر ارزهای دیجیتال از ابتدای سال علیرغم روند نزولی اخیر خود به شدت افزایش یافته و بیش از ۷۰ درصد به ارزش آنها افزوده شده است.
​رییس بانک جی پی مورگان در سخنرانی اخیر خود رمز ارزها را محصول بحران مالی سال ۲۰۰۸ خواند و گفت: «رمز ارزها به دنبال از بین رفتن اعتماد مردم به نظام مالی کشورها ایجاد شد.»
بیت‌کوین معروف‌ترین رمز ارز است که از فناوری زنجیره بلوکی استفاده می‎کند. در این پژوهش، مجموعه داده‏های مربوط به ده رمز‌ارز مورد استفاده قرار گرفته و یک مجموعه داده جدید، با در نظر گرفتن قیمت نهایی هر رمز ارز و برای دست‌یابی به هدف تحقیق و تعیین این‌که چگونه جهت و صحتقیمت بیت‏کوین را می‏توان با استفاده از تکنیک‌های داده کاوی پیش‌بینی کرد، تشکیل شده است. مهندسی ویژگی مشخص کرد که هر ده رمز ارز به شدت با یکدیگر ارتباط دارند. این کار با اجرای روش یادگیری نظارت شده انجام شده است که در آن از جنگل تصادفی، طبقه‌بندیبردار پشتیبان، گرادیان تقویتی، و شبکه عصبی در گروه طبقه‌بندی و از رگرسیون خطی، شبکه عصبی بازگشتی و رگرسیون گرادیان تقویتی استفاده شده است. در این پژوهش الگوریتم‏های ماشین بردار پشتیبان، جنگل تصادفی، گرادیان تقویتی و شبکه عصبی مقدار صحت 52.1675 درصد را ثبت کردند.
اظهارنظر پیتر شیف درباره بازیابی بیت کوین - با افزایش قیمت بیت کوین و اتر به بالاتر از ۴۱۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰ دلار، شاهد تاثیر مثبتی بر رشد بازار نزدک و بازار بورس داو جونز بوده‌ایم.
برچسب‌ها - از ابتدای سال جاری تا کنون ارزش بیت کوین در بازار ۹۰ درصد رشد کرده است. حال سوال این است که دلیل افزایش قیمت بیت کوین چیست؟
اخبار ارز دیجیتال - پس از مدت‌ها ریزش بیت کوین موفق شد کاهش قیمت به زیر ۴۰ هزار دلار را جبران کند و این سطح را مجددا فتح کرد، در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین در ادامه روند صعودی خود وارد کانال ۴۱ هزار دلاری شد و قیمت اتریوم هم در رشد دو روز اخیر، جهش خوبی داشته و به بالای ۳۰۰۰ دلار رسیده است
سرمایه گذاران نهادی، در بحبوحه ریزش ارزهای دیجیتال، در حال خرید بیت کوین هستند - پیگیری اخبار تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین به عنوان مطرح‌ترین ارز دیجیتال می‌تواند به شما در خرید و فروش و سرمایه گذاری در بیت کوین کمک زیادی کند.
آیا دلیل افزایش قیمت بیت کوین را می دانید؟ روند قیمت بیت کوین صعودی است یا نزولی؟ همراه ایرانیکارت باشید.
چه چیزی از این تحلیل قیمت بیت کوین می‌توان آموخت؟ - قیمت بیت کوین در ماه‌های انتهایی سال ۲۰۱۷ به شدت افزایش یافت و تا ۲۰ هزار دلار رسید اما بعد از آن کاهش یافت و هیچ وقت به بالاتر از ۱۲ هزار دلار نرسید. برای افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین تحلیل‌های مختلفی نوشته شد اما آنچه بیشتر همه را به… به خواندن ادامه دهیددلیل ثابت ماندن قیمت بیت کوین بین ۸ تا ۱۰ هزار دلار چیست؟
بیت کوین روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و قیمت آن هم روز به روز بالاتر می‌رود. در این مقاله به چند مورد از دلایل افزایش قیمت بیت کوین پرداخته‌ایم.