ریپل دادگاه

قیمت XRP ، توکن بومی شرکت ریپل برای چندین ماه بر روی ۰٫۲۵ دلار باقی مانده است و معامله گران بسیار منتظر حرکت صعودی این ارز می باشند. اما اگر دادگاه ایالات متحده این دارایی را به عنوان کالا معرفی کند چه اتفاقی برای XRP می افتد؟ پیش بینی عجیب… به خواندن ادامه دهیداگر دادگاه حکم به کالا بودن XRP بدهد، قیمت این توکن چقدر می‌شود؟
ریپل با حکم جدید دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا یک قدم دیگر به پیروزی در پرونده فروش غیرمجاز اوراق بهادار نزدیک شد.
تأثیر نتیجه دادگاه ریپل روی ارزش XRP - پرونده شکایت SEC سرنوشت رمزارز XRP را پیجیده کرده است. این مطلب از والکس شما را با پرونده شکایت و دادگاه ریپل آشنا خواهد کرد.
دادگاه نیویورک درخواست SEC را برای لغو دفاع ابلاغ منصفانه ریپل رد کرد. اما نتیجه این رای در پرونده سازمان بورس علیه ریپل چه خواهد بود؟
وبلاگ اول پرداخت - براساس جدیدترین اخبار دادگاه ریپل که توسط وکیل مدافع، جیمز کی. فینلان اعلام شده است متهمان ریپل ملزم به ارائه پاسخ در ۲۸ مارس هستند.
راهبری نوشته -
برچسب‌ها - شرکت «ریپل لبز» مالک رمز ارز مشهور و بزرگ ریپل سرانجام موفق شد در پرونده کلاهبرداری اوراق بهادار خود در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ( SEC ) به پیروزی برسد.
تاریخ بعدی دادگاه ریپل | نتیجه دادگاه ریپل چه شد | دادگاه ریپل به کجا رسید | تاریخ دومین دادگاه ریپل | بهترین تحلیل برای XRP | دادگاه ریپل زنده | ریپل ۵۰۰ دلاری
ثبت یک پیروزی بزرگ دیگر برای ریپل در دادگاه - با رد درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، ریپل موفق به کسب یک پیروزی دیگر در دادگاه شده است. سارا نتبرن (Sarah Netburn)، قاضی .....
ریپل در جریان پرونده حقوقی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به یک پیروزی دریگر دست یافت. هواداران رمز ارز XRP به این اتفاق خوشبین هستند.
جرمی هوگان وکیل شرکت ریپل در پرونده شکایت SEC اعلام کرد احتمالا تا ماه آپریل ۲۰۲۲ (فروردین ۱۴۰۱) این پرونده به سرانجام برسد.
کمیسیون ادعا می‌کند که Ripple اوراق بهادار است ،... مشاور حقوقی ریپل میگوید « کمیسیون وضعیت واضح XRP به عنوان یک ارز مجازی را نادیده گرفته است که نه تنها با یافته‌های دیگر سازمان‌های نظارتی ایالات متحده، بلکه با رژیم‌های نظارتی بین‌المللی نیز مغایرت دارد
مطالب جدید زیبایی - ۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «نتیجه دادگاه امروز ریپل» ثبت شده است - مطالب جدید زیایی را از ما بخواهید و ببینید