ساعت بسته شدن کندل روزانه ارز دیجیتال

باز شدن کندل روزانه در تریدینگ ویو - در این مقاله از تاپ سایت 98 ، نمایش زمان باز و بسته شدن کندل در تریدینگ ویو را توضیح خواهیم داد. ما به شما آموزش می دهیم که کندل روزانه و h4 و هفتگی و ماهیانه چه زمانی باز و بسته میشوند. پس با ما باشید. یک معامله گر حرفه ای ، به تایم فریم اهمیت زیادی
زمان باز شدن ساعت کار بازارهای جهانی -
در این مطلب به زمان باز شدن ساعت کار بازارهای جهانی یا فارکس می پردازیم.امیدواریم از مقاله زمان باز شدن ساعت کار بازار جهانی استفاده ببرید.
زمان های مهم در معاملات ارز دیجیتال -
بهترین تایم فریم برای ارز دیجیتال - بهترین تایم فریم برای ارز دیجیتال را میدانید؟ بهترین تایم فریم برای ترید و تایم فریم مناسب در ارز دیجیتال را اینجا توضیح دادیم.
زمان باز شدن بازار فارکس و ارز دیجیتال - تا به امروز شاید زیاد مهم نبود که ساعت کار فارکس با کدام کشور بیشترین تحرک و نوسان را دارد، زیرا میزان شناوری و نوسان آن زیاد وابسته به کشور های مختلف، بانکها و موسسات مالی نبود اما امروز در همه جای دنیا بر پایه صنعت بلاک چین اقتصادها در حال پیشروی هستند.برای اینکه بهترین تایم جهت ترید در این بازار ها بشناسیم باید بدانیم هر بازاری در سطح دنیا چه ساعتی بازگشایی می شود.
همزمان با ثبت بالاترین قیمت پایانی کندل هفتگی، الگوی کندل استیک سه سرباز سفید در چارت قیمت بیت کوین به چشم می‌خورد. آیا صعود ادامه دارد؟
وبلاگ اول پرداخت - 39600 دلار هدف کوتاه مدت مطلوب است، خواه قیمت بیت کوین به حرکت نزولی بازگردد یا خیر. در این خبر به بررسی کندل هفتگی بیت کوین می پردازیم.
انواع تایم‌فریم برای تحلیل رمزارزها کدام‌اند؟ - در این مقاله با مفهوم تایم فریم، بهترین تایم فریم برای نوسان گیری، تفاوت تایم فریم های روزانه و هفتگی و هرآنچه باید در مورد تایم فریم بدانید آشنا می شویم
بیت کوین در حال آزمایش شرایط مشابه چرخه‌های قبلی است - قیمت بیت کوین با افزایش ۹ درصدی خود و رسیدن به قیمت ۴۵,۰۰۰ دلار، یکی از پرنوسان‌ترین هفته ‌ها را در سال ۲۰۲۲ رقم زده است.