شبکه بیتکوین

پربازدیدترین مطالب -
دقیقاً بیت کوین چیست؟ - شبکه بیت کوین چگونه کار میکند و تراکنش های آن چگونه انجام می‌شود؟ در این مطلب قصد داریم با نگاهی عمیق به شبکه بیت کوین، نحوه کار این ...
نمودار ارز دیجیتال بیت کوین - بیت کوین نوعی ارز مجازی است که در سال ۲۰۱۸، به شهرت و شکوفایی زیادی رسید و ترکیبی بود از خلاقیت و کنار زدن واسطه‌ها در امور مالی و بانکی.
تابع هش چیست و هش ریت چه معنایی دارد؟ - سختی شبکه بیت کوین تابع کنترلی است که هدف آن ثابت نگه داشتن میانگین زمانی است که  یک بلاک بیت کوین در شبکه بلاکچین ایجاد می‌شود.
دلیل ایجاد بیت کوین چیست ؟ - در این مطلب به پرسش بیت کوین چیست و سایر پرسش‌های متداول افراد پیرامون بیت کوین به طور جامع و کامل و به زبان ساده پاسخ داده شده است.
ماین کردن بیت کوین چیست؟ - در این مطلب، به طور کامل، جامع و به زبان ساده، به این پرسش‌ها پاسخ داده شده است که دستگاه ماینر بیت کوین چیست و چگونه کار میکند؟ 
دیجیاتو - در این مقاله تمام دانش بنیادین مربوط به بیت کوین را فرا می‌گیرید تا با درک و نقطه نظری تازه راجع به بیت کوین به سراغ این رمزارز بروید.
انواع شکل‌های رایج تراکنش در شبکه بیت کوین - تراکنش در شبکه بیت کوین - Bitcoin چگونه است؟ در این قسمت از آموزش صفر تا صد، ساختار تراکنش ها و انواع آن، ورودی و خروجی و زنجیره Transaction ارائه شده است.
هش‌ریت شبکه بیت‌کوین طی ۲۴ ساعت ۳۱.۶۹٪ افزایش یافت و به ۲۴۸.۱۱ اگزاهش بر ثانیه رسید که بالاترین رکورد ثبت شده در تاریخ شبکه بیت‌کوین است.
خالق بیت کوین کیست - بیت کوین چیست؟ Bitcoin نوعی ارز دیجیتال است که کاربردی مثل پول دارد و مثل سایر پول‌ها خرج میشود.دو نفر در هر نقطه از دنیا که باشند بدون..
ترازهای - زنجیره ی بلاک -
وبلاگ اول پرداخت - این اتفاق با افزایش سختی شبکه بیتکوین باعث شده تا امنیت شبکه این ارز دیجیتال به سطح بالاتری دست پیدا کند. با ما همراه باشید
برای اولین بار و پس از 8 ماه، تنظیم سختی استخراج شبکه بیتکوین کاهش یافته و 1.49 درصد اصلاح داشته است.