عاقبت بیت کوین

بیت کوین یکی از ارز های دجیتالی است که به صورت غیر متمرکر و بدون واسطه جهت پرداخت های نامحسوس اینترنتی استفاده می شود. به دلیل غیر متمرکز بودن سیستم این ارز دیجیتال و شبکه های بلاک چین طراحی شده برای آن، نمی توان هیچ مالکی برای آن در نظر گرفت.
بیت کوین همچنان در کانال قیمتی 40 هزار دلاری دست و پا می‌زند. اکنون نرخ این رمزارز به محدوده 42 هزار و 954 دلاری رسیده و نسبت به روز قبل 657 دلار کم شده است. برخی منابع از تصمیمات جدید دولت آمریکا درباره بیت کوین خبر داده‌اند که در صورت صحت آن، احتمالا نرخ این رمزارز نزول بیشتری خواهد داشت.
بیت‌کوین بعد از استخراج - آیا بیت کوین در انتها نابود می شود؟ ساختار بیت کوین پس از استخراج آخرین بیت کوین چگونه خواهد شد و استخراج کنندگان از چه طریقی درآمد کسب می کند؟
یادداشت ها - قیمت هر بیت‌کوین طی هفته گذشته ۴.۶۳ درصد کاهش یافته و به ۳۳ هزار و ۷۷۰ دلار رسیده که در مقایسه با اوج ۶۳ هزار و ۲۳۷ دلاری آن در نیمه آوریل گذشته ۴۶.۶ درصد افت کرده است؛ آیا روزهای پررونق بازار رمز ارزها به پایان رسیده است؟
پیام لباس مرد عنکبوتی در صحنه پایانی فیلم No Way Home چه بود؟ - قیمت ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۰ رکورد زدند و به بالاترین میزان خود در طول سال‌های اخیر دست یافت؛ قیمت بیت کوین به حدود ۳۴ هزار دلار رسید.
فری گاندلاک، مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری دابل‌لاین و میلیاردر آمریکایی در مورد شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین هشدار داده است!
نابودی جهان به دست بیت کوین در سال 2025. شش سال پیش مقاله ای در سایت reddit منتشر شده است که در آن نویسنده ادعا می کند از سال 2025 آمده است و ...
پیش بینی تحلیلگر بازار به نام کریپتو وال (CryptoWhale) درباره ریپل این است که ارز دیجیتال XRP سرانجام تمام آلت کوین ها را از بین می‌برد. دلیل این امر چیست؟
پیش بینی قیمت دوج کوین تا سال 2026 - آیا دوج کوین به 1 دلار خواهد رسید؟ این مقاله را بخوانید تا از معتبرترین پیش بینی قیمت دوج کوین در آینده ( تا سال 2026 ) با خبر شوید.
گیت هاب بیت کوین بلک - پروژه Bitcoin Black اخیرا توجه کاربران ایرانی را به خود جلب کرده است. در اینجا بررسی می کنیم تا ببینیم آیا این پروژه کلاهبردار است یا خیر؟