پرایس اکشن چیست

پرایس اکشن چیست – آموزش تصویری پرایس اکشن Price Action با فیلم و PDF - در این قسمت سایت مجموعه فیلم های آموزش پرایس اکشن Price Action دانلود ویدیوی آموزش پرایس اکشن فایل PDF کتاب صوتی و عکس درباره پرایس اکشن قرار دارد.
مزایای معامله گری بر اساس پرایس اکشن - پرایس اکشن با استفاده از تحلیل الگوهای قیمت تلاش می‌کند تا نظم حاکم بر بازار که گاهی اوقات تصادفی به نظر می‌رسد را به شیوه ای بهتر به معامله‌گر ارائه دهد.
پرایس اکشن یکی از روش‌ های معامله‌ گری در بازارهای مالی است که بیشتر روی قیمت و محدوده‌ های مهم قیمتی که بازار قبلاً به آنها واکنش داشته متمرکز می‌ شود.
نمودار ساده در برابر نمودار شلوغ مملو از اندیکاتور - پرایس اکشن Price Action Trading در تحلیل تکنیکال یعنی تریدر تمام تصمیمات معامله‌گری خود را فقط بر اساس نمودار و عملکرد قیمت می‌گیرد. بیشتر بخوانید
محبوبیت معامله بوسیله پرایس اکشن - پرایس اکشن یکی از روش‌های ساده و کاربردی برای پیش‌بینی بازار است. همان‌طور که از نام آن مشخص است، پرایس اکشن برای تحلیل، تنها به حرکات قیمت توجه می‌کند.
شناخت کندل  - در پرایس اکشن صرفا بر اساس چارت قیمتی و بدون استفاده از هیچ اندیکاتوری، وضعیت دارایی تحلیل می‌شود. برای آشنایی بیشتر با پرایس اکشن کلیک کنید
پرایس اکشن در فارکس - پرایس اکشن یکی از روش‌های بسیار کاربردی در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال است که برای تخمین صحیح قیمت با اندیکاتورهای خاص استفاده می‌شود.
اطلاعات دوره پرایس اکشن - پرایس اکشن (price action) یا حرکات قیمتی یکی از تکنیک‌های کاربردی در تحلیل تکنیکال است که ما در این دوره آموزش رایگان پرایس اکشن آن را به طور کامل به شما می‌آموزیم.
دروس پرایس اکشن و کندل شناسی - پرایس اکشن چیست؟ با توجه به محبوبیت این روش در این مطلب بر آن شدیم تا به تعریف آن و استراتژی‌های معامله با پرایس اکشن بپردازیم.
پرایس اکشن چیست؟ -
بررسی استراتژی وسبک پرایس اکشن همچنین اندیکاتور و تریگر price action. سیگنال پرایس اکشن چیست؟ دوره پرایس اکشن مناسب چه کسانی است؟
عناصر تشکیل‌دهنده پرایس اکشن - پرایس اکشن یک استراتژی معاملاتی در بازارهایی مانند ارز دیجیتال است. در این مطلب نحوه ترید Price Action به زبان ساده را توضیح می‌دهیم.
مزیت استفاده از تکنیک پرایس اکشن - پرایس اکشن یکی از تکنیک های مهم در بازارهای مالی است. در این مطلب به توضیح کامل پرایس اکشن و انواع الگوها و ستاپ های آن می پردازیم.
پرایس اکشن روشی از تحلیل است که بر اصول اقتصاد و رفتارشناسی معامله‌گران استوار است.
 معرفی کندل و اجزای آن - با آموزش پرایس اکشن Price Action قادر خواهید بود، بدون نیاز به استفاده از ابزارهای مختلفی همچون اندیکاتورها قیمت آینده سهم را پیش بینی کنید.
پرایس اکشن چگونه کار می‌کند؟ - پرایس اکشن یک سبک معاملاتی به‌روز است که نایل فولر یک معامله‌گر حرفه‌ای در این حوزه می‌باشد.
تاریخچه پرایس اکشن  - پرایس اکشن یکی از متدهای معامله ‌گری است. روشی که تنها متکی بر قیمت لحظه ‌ای و البته بررسی سوابق در نمودارهای مربوطه است
سیگنال‌های Price Action چیست؟ - پرایس اکشن چیست؟ Price Action به معنی حرکات قیمتی یک دارایی در یک بازه زمان بر روی نمودار است. در این مقاله به معرفی کامل این روش پرداختیم
مراحل معامله با پرایس اکشن - خیلی راحت و آسون توضیح دادیم پرایس اکشن چیه و چطور میتونید باهاش سود کنید بعد هم سه تا استراتژی خفن واستون آماده کردیم که پول پارو کنید!
پرایس اکشن (Price Action) یکی از این شیوه‌های معامله‌گری و یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین اشکال معامله‌ است که می‌توان یاد گرفت.
معرفی بازار رنج و بازار روند دار - پرایس اکشن عبارتست از اینکه تریدر تمام تصمیمات خود در مورد ترید را فقط بر اساس نمودار قیمت (بدون هیچ اندیکاتور، اکسپرت و …) اخذ می نماید.
معاملات پرایس اکشن به بیان ساده - آموزش پرایس اکشن به ساده ترین زبان ممکن. شامل: ✓تعریف اساس Price Action ✓محل کاربرد ✓انواع الگوها ✓مثال های کاربردی ✓سیگنال گیری ✓تایید ورود به معامله و