plan b ارز دیجیتال

پلن بی (Plan B) نام مستعار یکی از تحلیلگران مهم در دنیای رمز ارزهاست که تاکنون اطلاعات بسیار مهمی را درباره تحلیل قیمت بیت کوین ارائه داده است.
Plan B کیست و چه تخصصی در این حوزه دارد؟ - در این مقاله به این می‌پردازیم که Plan B کیست و پیش‌بینی‌های او در مورد قیمت بیت کوین چیست و چگونه انجام می‌شود.
پیش بینی های پلن بی (plan-b) در رابطه با قیمت بیت کوین - یکی از تحلیل گران حرفه ای در حوزه ارزهای دیجیتال، با نام مستعار پلن بی (Plan B) است که خالق مدل انباشت بیت کوین می باشد.
سقف تاریخی جدید امید دستیابی قیمت BTC به 100 هزار دلار را تازه کرد. آیا طبق مدل انباشت به جریان پلن بی، قیمت بیت کوین شش رقمی خواهد شد؟
مدل مشهور پیش‌بینی: ۳۵ درصد افراد معتقدند قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۵۵ هزار دلار نخواهد رسید - لیست مطالب پلن بی - پلن بی‌ (PlanB)، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، مدل مشهور قیمت بیت کوین خود را به‌روزرسانی و پیش‌بینی کرد که این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۲۱ جهشی
پلن بی (Plan B) نام مستعار یکی از تحلیلگران مهم در دنیای رمز ارزهاست که تاکنون اطلاعات بسیار مهمی را درباره تحلیل قیمت بیت کوین ارائه داده است. این شخص که خالق مدل انباشت بیت کوین است، اصرار دارد نام اصلی او برای همیشه مخفی بماند. با پیش‌بینی‌های Plan B تاکنون قیمت بیت کوین با اختلاف بسیار جزئی با همین روند حرکت کرده است ...
تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا - درحالیکه ارزش بازار ارزهای دیجیتال در نزدیکی ۲ تریلیون دلار قرار دارد، بیت کوین با ۵درصد افزایش قیمت در شبانه‌روز گذشته توانست بار دیگر بر مقاومت ۴۷,۵۰۰ دلار غلبه کند.
طالب با ارزیابی نسبت شارپ بیت کوین PlanB مخالف است - بر اساس گزارشات منتشرشده PalnB، یکی از صاحب نظران حوزه بیت کوین در توییتر ادعا کرده است که بیت کوین تنها دارایی است که نسبت شارپ (Sharpe Ratio) آن بیشتر از ۱ است. نسبت شارپ بیانگر افزایش نرخ سود دریافتی از نوسان دارایی در ریسک است. خطر در مقابل پاداش… به خواندن ادامه دهیدPlanB: بیت کوین تنها دارایی است که نسبت شارپ آن بیشتر از ۱ است!
مدل انباشت به جریان (S2F) چیست؟ - پلن‌ بی (PlanB) یکی از تحلیل‌گران معروف و در عین حال با هویت ناشناس بازار ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده مدل انباشت به جریان (S2F) میباشد.
اظهارات پلن بی در مورد مدل های منتشر شده - در این مقاله به معرفی یکی از تحلیلگران محبوب و موفق بازار های مالی که پلن بی (Plan B) نام دارد پرداختیم و دریافتیم که دو مدل معرفی کرده است.
کیوساکی در انتظار خرید بیت کوین 24000 دلاری - بیت کوین می تواند تا پایان سال 2021، با قیمت چشمگیر 450 هزار دلار معامله شود، در حالی که قیمت 135 هزار دلار "بدترین سناریو" این ارز است.
پلن B هنوز به افزایش قیمت بیت کوین اطمینان نشان می دهد و در توییتر نوشت: من تعجب نمی کنم که 6 ماه دیگر بیت کوین 5 برابر شود!
3ارز سایتی کامل در خصوص پیش بینی قیمت ارز های دیجیتال, آموزش و تجزیه و تحلیل بازار ارز های رمزگذاری شده است.
اولین‌ مقاله پلن بی - پلن بی (Plan B) کیست؟ یکی از افراد سرشناس در زمینه ارزهای دیجیتال شخصی با نام مستعار پلن بی (Plan B) است که به دلیل تحلیل های کاربردی و دقیق خود از شهرت بالایی در حوزه ارز دیجیتال برخوردار است
پلن بی (Plan B) :بیت کوین برای یک کریسمس ۱۰۰ هزار دلاری به یک معجزه کوچک نیاز دارد.اگر این اتفاق نیفتد آیا مدل S2F را کنار می گذارم؟ نه، من واقعا دوست دارم در
برچسب‌ها - S۲F پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین در نوامبر بالای ۹۸۰۰۰ دلار بسته می‌شود و تا پایان سال به ۱۳۵۰۰۰ دلار خواهد رسید.